אודות

פז פודטראקס מהווה חלק מחברת פז נגררים אשר עוסקת כבר 30 שנה בתחום הייצור והשיווק של כלי רכב נגררים. חברת פז נגררים הבינה שרכבי מזון ניידים יכולים להיות תשתית לבתי עסק אורבניים והחליטה לסייע לכל יזם לעשות את צעדיו הראשוניים באופן איכותי ונכון.

פוד טראק היינו מסעדה ניידת ,מתאים לכל מי שרוצה להקים מסעדה בעלויות נמוכות ורוצה להביא את הבשורה הקולינרית לכל מקום ולתת לקהלים שונים ליהנות מהמותג שלכם ופרי יצירתכם.

עם הפוד טראק תהיו מיוחדים, בולטים, מסקרנים, הפוד טראק ימשוך עבורכם את קהל היעד.
הפוד טראק יעניק לכם את החירות להגיע לכל מקום.

פז נגררים תעניק לכם:

  • ליווי מקצועי החל מהתאמת סוג הטראק
  • בחירת הציוד המתאים לפי סוג הטראק ושימושו
  • בניית הדמיה ותוכנית מטבח אדריכלית
  • ליווי והדרכה ראשונית על הפוד טראק ותפעולו.
  • שירות ואחריות שנה על הפוד טראק וציוד הנילווה .
  • ליווי מקצועי ומתן פתרונות ומענה 24 שעות ביממה .
  • מקצוענות, הקפדה חסרת פשרות על איכות המוצרים, עיצוב עדכני, תהליכי ייצור מתקדמים, שירות מעולה ואחריות אמת לשנים רבות.

פז פודטראקס

פז נגררים הוקמה לפני כשלושים שנה מתוך האהבה לתחום הרכב והשאיפה לשפר את שירות השכרת ומכירת הנגררים ברחבי הארץ.

כך החברה לקחה תחת חסותה את עסקי הנגררים והבטיחה ליצור שילוב נכון וראוי בין מוצר איכותי ללא פשרות לבין שירות אחראי ונאמן.

בין תחומי הפעילות שלה ניתן למנות ייצור נגררים וקרוונים בהזמנה אישית, השכרת נגררים, מתן שירותי תיקון, היתרים, אישורים, מכירת ווי גרירה, בניית ארגזים לרכבי משא, ייעוץ טכני ועוד – כל זאת תוך שאיפה לשיפור מתמיד של השירות ושל הענקת שירותים משלימים בתחומי הרכב והנגררים.

במשך זמן הפעילות של החברה, פז נגררים הבינה ששוק הרכב מתפתח, צומח ואף מתחיל להתמזג עם שווקים אחרים, וכך קמו חברות בת רבות למען התחומים האלה.

משאיות אוכל בישראל החלו להופיע יותר ויותר ובפז נגררים הבינו שעליהם להביא את הבשורה לקהל הרחב, וכך נולדה פז פודטראקס.

המסע של פז פודטראקס החל עם הזיהוי של הכמיהה העירונית למזון רחוב מגוון ועשיר אשר יכול להימצא בכל מקום, ושל היזמות הצעירה שמחפשת אפשרות לבצע צעדים ראשוניים בתחום המסעדנות בסכומים שפויים.

מנהליה של פז נגררים גילו שהקהל העירוני מבקש מבחר וגיוון רחב יותר בעולם הקולינרי האורבני שלו – הוא רוצה לבחור מתוך שלל סוגי מזון, הוא רוצה שהם יהיו נגישים לו והוא רוצה שהם ישמרו על מחירים נוחים.

הפתרון הטוב ביותר לכך הוא פוד טראקס, שגם מאפשרים נגישות ישירה ללקוחות, גם נושאים סגנון אורבני אשר משתלב היטב עם קהל הלקוחות, והם גם בני השגה למבחר גדול יותר של יזמים כתוצאה מהעלויות הנמוכות שלהם.

רכבי מזון ניידים בין אן משאיות אוכל או מזנונים ניידים קטנים, נופלים בדיוק על תחום ההתמחות של פז נגררים, אשר יש לה לא רק ניסיון של שנים ארוכות בייצור ושיווק נגררים, אלא היא גם מתמחה בתכנון ועיצוב נכונים של פוד טראקס על פי הזמנה ולשלל מטרות.

אך גם עם כל הניסיון של פז נגררים, החברה לא נשארה שאננה והחליטה להשקיע את מלוא המשאבים כדי להבטיח שהפוד טראקס שהיא תספק ללקוחותיה יהיו האיכותיים ביותר שניתן למצוא.

פתרון לכל אחד

למרות האפשרויות הרבות שגלומות בפוד טראקס ולמרות המחשבה העיצובית וההנדסית הרבה שמוקדשת בזמן הייצור שלהם, המחיר שלהם אינו גבוה מידי והוא נגיש כמעט לכל יזם.

באופן הזה הפוד טראקס מהווה פתרון מושלם לשלל יזמים אשר מבקשים פתרון זול עבור הצעדים הראשונים שלהם בתחום המסעדנות.

בנוסף לכך, האופי המיוחד של הפוד טראקס הופך למבוקש יותר ויותר, כך שגם בעלי עסקים יכולים למצוא בפוד טראקס אופציה נכונה להתרחבות.

רבים כבר עשו את הבחירה הנכונה, וכיום ניתן למנות בין קהל לקוחותינו את כל הגופים הבאים: צ’וקה, פיצה האט, קופיקס, פרצל, המקסיקני, ארקפה ועוד.

שינוי גודל גופנים