פוד טראקס חובה לעסקי מזון, אירועים ופסטיבלים

אנחנו בונים את הפוד טראקס ורכבי המזון הניידים מא' ועד ת' והופכים כל משאית למטבח נייד על גלגלים. אתה מספק את המנות שלך בצורה יעילה והכי חשוב במקום הנכון ובעיתוי הנכון.
עולם משאיות האוכל של ישראל מחכה רק לך מחייגים ל- 072-3927545 או ממשיכים ללמוד עוד על משאיות האוכל >>

הלקוחות שלנו

אולי כבר נתקלתם במשאיות אוכל בישראל או בחו"ל, אולי אפילו טעמתם מהמנות הטעימות – הגיע הזמן לגלות איך גם אתם יכולים לתפוס את הגל! הכירו שלל מפעילים שביצעו את הבחירה הנכונה וכיום המטבח הנייד שלהם מגיע לכל מקום ובכל זמן.
לוגו LA' PIZZA
לוגו פיצה האט
לוגו פרצל
לוגו צ'וקה אמיתי
לוגו cofix
לוגו The Smokers
לוגו המקסיקני
לוגו בורגרס בר

תשובות לשאלות נפוצות

  • למה לי פוד טראק?
  • האם יש סוגים נוספים של food trucks מעבר לדוגמאות המצויות באתר?
  • אלו אישורים דרושים להפעלה מזנון נייד או משאית אוכל?
  • למי הכי מתאים להשתמש במשאיות אוכל בישראל?
  • לאילו סוגי אירועים מתאימים הפוד טראקס שתבנו עבורי?
  • כמה זמן לוקח לייצר אוטו אוכל, בדיוק כמו שאני רוצה?
  • איזה סוג של אחריות אני מקבל על הפוד טראק?
  • מה לגבי תשתיות החשמל והמים במטבח הנייד שלי?
תשובה:
יש אינספור סיבות לבחור בפוד טראק – ההוצאות על משאית אוכל הן נמוכות בהרבה מהוצאות של פתיחת מסעדה, וכך ניתן לצמצם משמעותית את הסיכונים הכרוכים בפתיחת עסק חדש. בנוסף לכך, משאיות אוכל בישראל מאפשרות גמישות שלא קיימת במסעדות – אין צורך להתקבע במקום אחד וניתן לשנות את אופי הפעילות בקלות ובהתאם להזמנות, לדרישות ולמגמות.
תשובה:
כמובן! תחום הפודטראקס הוא עולם גמיש למדי, וכיום ניתן לייצר שלל רכבי מזון ניידים בגודל, בצורה, ובמיתוג שונים ומיוחדים – הכל בהתאם לצרכים שלך, כאשר הגבול הוא הדמיון בלבד.
תשובה:
כדי להפעיל פודטראק יש צורך באישורי ייעוץ מזון של משרד הבריאות, כך בכל מקום בו מופעל אוטו אוכל, וכאשר מדובר בפסטיבלים זהו האישור הרשמי היחיד הנדרש. עם זאת, להפעלת פוד טראק ברחוב ובשטח עירוני, יש צורך גם באישור רוכלות, ואילו מחוזות ורשויות מוניציפליות בארץ עשויות להציב סטנדרטים נוספים שיצריכו אישורים נוספים.אנו בפז פודטראקס מכירים היטב את הדרישות הספציפיות עבור כל מחוז, ויכולים לסייע בעבודה הבירוקרטית עד לכדי הנפקת אישורי רוכלות.
תשובה:
נראה שבעבר הרעיון של מזנון נייד בצורת קרונן מזון הוגבל למזון מהיר בלבד, אך עם ההתפתחויות הטכנולוגיות הן בתחום הרכב הן בתחום מכשירי הבישול, כיום ניתן להפעיל כל מטבח ובר באמצעות פוד טראקס. כך, עולם הפודטראקס אינו מוגבל לסוג מזון מסוים, וכל אחד יכול להפעיל קרון שכזה בין אם הוא מגיש מאכלים צלויים, אוכל ביתי או אף מגיש משקאות חמים ומאפים. הגבולות הם בידי הדמיון בלבד, וכל מי שרוצה להגיע לשלל לקוחות בכל מקום פשוט חייב food truck.
תשובה:
ההבניה הייחודית של הפוד טראקס מחוללת פלאים ויכולה להכשיר את קרון המזון להתאים לכל סגנון של אירוע. מצד אחד, מדובר במסעדה ניידת לכל דבר, כך שהדבר היחיד שעשוי להגביל את המיקום שלהם הוא היעדר של כבישים ודרכים, וכך הקרון יכול להגיע לכל מקום. מצד שני, כל קרון שכזה ממותג היטב כדי לקבל חזות מושכת ואטרקטיבית, כך שגם מבחינה אסתטית ניתן לצפות שכל פוד טראק שתבחר יוכל להשתלב היטב בכל סביבה. באופן הזה כל אירוע פתוח בפני הפוד טראקס – אירועים ציבוריים כמו פסטיבלים וירידים בהם יהיו לקוחות רבים פרטיים, או אירועים פרטיים כמו אירועי חברה ואף שמחות בהן ניתן לעשות שימוש ב- food truck כשירותי קייטרינג.
תשובה:
משאית אוכל מיוצרת באופן עצמאי על ידי החברה או מיובאת, כאשר זמן הייצור והייבוא הוא 60 יום.
תשובה:
האחריות על הפודטראקס אינה אחידה, שכן מדובר במעין מטבח נייד, וככזה כל אחד מן המכשירים זוכה באחריות בלעדית משל עצמו ובכפוף לתנאי היצרן אשר יכולה להיות ארוכה יותר או פחות. כך, האחריות על האבזור השונה לרוב נעה בין תקופה של 6 חודשים לבין תקופה של 12 חודשים. מנגד, האחריות על הנגרר היא קבועה ואורך התקופה שלה הוא שנה.
תשובה:
בפז פוד טראקס מטפלים ומתקינים גם את תשתיות החשמל והמים כדי שיוכלו לשמש היטב את המפעילים של הפוד טראק שלך. התשתיות מובנות בתוך השילדה של הקרון בשיטה חדשנית ומתוחכמת, כאשר היא משלבת בה פתרונות בטיחותיים וחכמים לצד תפקוד יעיל ומיטבי. תשתית המים מבוססת על מיכלים ייעודיים כאשר הצנרת משולבת בשילדה ומאפשרת את זרימה המים באופן אינטואיטבי ונוח. תשתיות החשמל מועברות בתעלות ייעודיות לכדי פריסה על פי הצרכים הפונקציונליים של הקרון.
שינוי גודל גופנים